Metoda

Po terapii Klienci w większości pozbywają się bólu, ich samopoczucie poprawia się, czują się pełni energii, lekko i w harmonii ze swoim ciałem.

Terapia Quantum Rezonansem Indywidualnym to metoda, która powstała na skutek długoletnich poszukiwań Igora Ogorodnyka. Był on zainteresowany znalezieniem sposobu uzdrawiania, który nie tylko byłby szybki i skuteczny jeśli chodzi o ostre i chroniczne problemy zdrowotne, lecz także nie miałby skutków ubocznych. Rezonans Terapii Quanton wpływa na procesy zewnątrz oraz wewnątrz komórkowe — jego działanie sięga bardzo głębokich poziomów ciała, co jest możliwe dzięki zastosowaniu fal milimetrowych.

Metoda

Terapię Quantum powinno poprzedzić badanie Vega-Test, co pozwoli odpowiednio dopasować sposób i zakres terapii. Problemem, z którym najczęściej borykają się Klienci są pasożyty oraz drobnoustroje, które mocno obciążają organizm. Za pomocą Vega-Testu ustala się przyczyny złego stanu zdrowia już na pierwszej wizycie, zwraca się również wtedy uwagę na najbardziej obciążone układy oraz organy, poziom pH czy odporności, stan metabolizmu oraz inne wyznaczniki. Dopiero po ustaleniu przyczyny dobierana jest częstotliwość rezonansowa mająca zlikwidować problem. Czas od momentu testowania do wykonania terapii powinien być możliwie jak najkrótszy, bowiem tylko to może zapewnić skuteczność zabiegu. Warto pamiętać, że wyleczenie chorób chronicznych nie może być szybkie, prawie zawsze trzeba poszukać także częstotliwości do innych problemów, które ujawniają się w trakcie terapii.

Sprawdź ofertę

Umów się już dzisiaj.
Zapraszamy do Centrum Terapii Naturalnych Cetena w Łodzi.

Umów spotkanie